Home » Aura-Soma » Nový flakón Aura-Soma B116 – Queen Mab

Nový flakón Aura-Soma B116 – Queen Mab

Kráľovná Mab B116
Kráľovská modrá / Purpurová

14:00 GMT January 14th 2019

Prvé slová Mika Bootha:

Kráľovská modrá nás pozýva, aby sme sa videli jasnejšie a skôr ako sa pozerali a sústredili sa na vonkajšie projekcie samého seba, podporuje nás pozrieť sa dovnútra seba a vidieť samého seba zvnútra. Kráľovská modrá je teraz spojená v tejto fľaške s Magentou / purpurovou / v jej svetlej podobe, nie Hlboká / tmavá / Magenta ako vo fľaške B0. Povzbudzuje, aby sme sa pozreli bez úsudku na to, čo vidíme v sebe. Táto fľaška označuje veľmi významný posun vo vzťahu k systému Aura-Soma. Pre mňa je to skutočne súčasť nového začiatku toho, o čom je „Beyond Color“ / nové smerovanie Aura-Soma /. Dáva nám to náznak, že skutočne Aura-Soma je pre tých, ktorí sa chcú znovu zapojiť, aby spojili jednotlivé časti, aby mohli byť schopní spojiť rôzne aspekty našej bytosti. Menší dôraz na to, čo si myslíme o veciach, alebo o tom ako to cítime a vnímať tieto aspekty našej bytosti ako prechádzajúce mraky za jasnou modrou oblohou mysle. Krištáľová jasnosť mysle sama, ohľadne nočnej oblohy, sa odráža vo vedomej úrovni tejto fľaše, v hornej frakcii. Nevedomý / podvedomý aspekt Magenta nám ukazuje, aké je dôležité, aby sme dali našu starostlivosť, naše teplo, našu lásku k malým veciam, tak ako, že začíname prejavovať súcit so sebou i s ostatnými, tak ako, že my môžeme nájsť spôsob, ako prekonať naše rozdiely. Magenta podporuje možnosť integrácie v nás samých, integráciu nezrovnalostí vnútorných konfliktov, ktoré nevyhnutne vidíme, keď začneme prenikať hlbšie do hľadania nás na hlbších úrovniach.
Pôrodný proces v zmysle môjho povedomia prišiel pred 14. decembrom, aktualizoval sa 14. decembra a naďalej rástol, kým sa narodenie uskutočnilo. Queen Mab je kráľovná víl.
Kráľovná Mab sa objavila v mnohých rôznych teologických a umeleckých dielach, na ktoré sa odvoláva Shakespeare v „Romeo & Juliet“ a často v írskej tradícii pod menom Mab spolu s Maebh, Medb a Maeve. Medb je známa ako keltská suverenita bohyne vojny a plodnosti. V mnohých textoch je označovaná ako sexuálna zdatnosť a dominancia. Percy Bysshe Shelley napísala epickú morálnu báseň nazvanú „Queen Mab“, v ktorej sa na ňu odkazuje ako na „Kráľovnú kúziel“.

Flakóny Aura-Soma jednotlivo si môžete zakúpiť v našom eshope tu.

Náš pohľad na tento flakón:

Je zaujímavé, že tento flakón vznikol práve v januári / 14.1. / v znamení Kozoroha, ktorého vládnucou planétou je Saturn. A práve v tomto čase jeho zrodu sa aj planéta Saturn nachádza vo svojom znamení Kozoroha na 13 °. Na obrázku môžete vidieť fotografiu planéty Saturn, tak ako ju zachytila sonda a je fascinujúce ako sa ich farebné kompozície zhodujú. Môžeme tu vidieť rovnaké kvalitatívne vyjadrenie energií vesmíru zhmotnené v rôznej podobe.

Planéta Saturn v svojom znamení, rovnako ako aj energia tohto flakónu vyjadruje hlboké pochopenie a prežívanie seba samého v tej najčistejšej pravde. Žiadne vonkajšie hry, obaly a masky nie sú žiadúce. Žiadne veľkolepé činy, obety a skutky nie sú žiadúce. Postupné, trpezlivé vyjadrenie svojej podstaty, svojej krásy, svojho nadania, svojej jedinečnosti s radosťou a uvoľnením ukazovať na povrch a žiť. Tešiť sa z maličkostí každodenného života a tým vyjadrovať svoju vnútornú podstatu, pravdu a hĺbku. Otvoriť sa vnútornému poznaniu, vnútornému napojeniu na vlastný zdroj, precítiť v láske toto spojenie a s ľahkosťou purpurovej ho žiť. Všetko čo k tomu potrebuješ máš! Neponáhľaj sa, všetko má svoj čas. Čo sa ti dnes môže zdať nemožné, zajtra môže byť uskutočniteľné. Dôveruj toku života. Purpurová v dolnej frakcii podporuje poznanie vlastnej krásy, vlastných možností, vlastných schopností zvládnuť všetko po čom túžiš. Kráľovská modrá v hornej frakcii je tým hlbokým oceánom, kde to nájdeš. Oceán tvojho vedomia je pravdivý a úprimný, nedá sa s nim vyjednávať, ak sa mu odovzdáš, nie je možné, aby ťa to ťahalo k tomu čo nezvládneš. Tvoja duša, srdce vie čo dokážeš a zvládneš. Môžeš mu dôverovať. Aj jablko, ak ho chceme zjesť,  musíme zjesť postupne, jeden kus za druhým a pri tom si každý kúsok treba vychutnať. Vtedy z neho máme radosť a pochutíme si. Nemôžeme si vopchať celé jablko do úst. Tak aj tvoja cesta sa skladá z jednotlivých krokov, krok za krokom a vždy si jednotlivé kroky vychutnať. Tešiť sa z každého posunu vpred. Saturn, planéta ako náš učiteľ, náš majster, náš vnútorný mysliteľ nám vždy pomáha uberať sa s tým správnym smerom. Rovnako je to aj s týmto flakónom.

Sú to nádherné farby a myslím, že práve v tomto čase virtuálnych životov, realít a vplyvov je skvelým pomocníkom ako sa v tom celom chaose nestratiť a spojiť sa so sebou samým. Je tu príliš veľa zdrojov, informácií, klamstiev, výziev a falošných úspechov i nádejí. Ľahké  a lákavé nasledovania iných, žiť a prispôsobiť sa iným, aby sme boli in, aby sme boli prijatí, aby sme nevyčnievali z radu, aby sme niekam patrili. Spájanie je dôležité, sme spoločenské tvory, ale vždy musíme dbať o to, aby sme nestratili v žiadnom vzťahu, či spolku samého seba. Aby sme žili svoj život a mali z tohto žitia RADOSŤ!

Flakóny Aura-Soma jednotlivo si môžete zakúpiť v našom eshope tu.

Veľa objavov so samým sebou a veľa radosti zo života vám želám!