Home » Kurzy, semináre, iné » Aktuálne » Bachova kvetova terapia – kurz časť.1,2,3

Bachova kvetova terapia – kurz časť.1,2,3

Bachovky

Bachove esencie

Už len online v e-learningu. Pozrite si tu.

Aktuálny termín na živý kurz v centre NATUR-NET, Karloveská 24 Bratislava

           už nie je momentálne v programe.

Je to základný kurz o Bachovych kvetových esenciách, na ktorom sa zoznámite s filozofiou Dr. Bacha, ako a na čo je vhodná táto terapia, základné rozdelenie a vedomosti o 38 Bachovych esenciách, Krízovej esencie a ako ich vhodne použiť pre seba i svojich blízkych, priateľov či známych. Dozviete sa aj o ich využití v širšom zábere života. Naučíte sa správne rozlišovať použitie jednotlivých esencií v závislosti od konkrétneho prípadu, formy a spôsoby aplikovania a miešania individuálnych zmesí. Celý kurz je prezentovaný  v Power Pointe, teda cez projektor, obsahuje mnoho cvičení, na ktorých si budete môcť hneď spätne overiť, či ste pochopili informácie správne. Premietneme si film o Dr. Bachovi, kde sa zoznámite bližšie so životom Dr. Bacha i s jeho prácou a sídlom dnešnej výroby Bachovych esencii Mount Verone. Uvidíte ako sa Bachove kvetové esencie pripravujú a veľa iných zaujímavých informácii. Vytypujete a vyskúšate si svoju typovú esenciu. Na záver si namiešate a odnesiete so sebou svoju vlastnú zmes esencií. K semináru sú dodané stručné skriptá a dostanete aj pekný plagát s 38 Bachovymi kvetmi a esenciami. Všetky produkty Bachovej terapie si je možné u nás zakúpiť v čase seminára i potom. Absolventi seminára budú mať u nás na zakúpenie 6% zľavu na nákup produktov, ktorá sa bude zvyšovať stupňom seminára.

Seminár je výbornou príležitosťou nielen na zoznámenie sa s touto jemnou a účinnou terapiou, overenie si vhodnosti a správnosti volenia Bachovych esencií v každodennom živote, ale aj na vlastné spracovanie si aktuálnej situácie a navrhnutie tej svojej správne “ šitej “ esencie rovno na mieru. Naučíte sa, ako pri tom postupovať, aby ste zvolili skutočne tie najvhodnejšie esencie.

Lektor: Ing. Viera Jakubisová
Cena: 120,-€

One thought on “Bachova kvetova terapia – kurz časť.1,2,3

  1. Kurz je stanovený na víkend t.j. sobota, nedeľa a piatok poobede od 16h – 20,00h práve kvôli ľuďom, ktorí sú zamestnaní. Je ale možná aj vami navrhnutá varianta večerného štúdia, muselo by sa ale nájsť viac účastníkov, ktorým takáto forma bude vyhovovať. Z mojej strany to nie je problém. Pozdravujem a ďakujem za záujem.

Comments are closed.