Home » Aura-Soma » Aromaterapia a esencie Aura – Soma – Pom. a Quint.

Aromaterapia a esencie Aura – Soma – Pom. a Quint.

Aura -Soma

Pozývame Vás   na zážitkovo – vzdelávací seminár  plný harmónie, relaxu i povzbudenia v kruhu nádherných vôní a farieb.

Aromaterapia a esencie Aura – Soma

 (Pomandery a Quintesencie)

 s   Marianne Mikkelsen,

                            akreditovanou lektorkou Aura-Soma z Dánska

     v  Bratislave      

Čo vám seminár prinesie:

Seminár vám, okrem príjemného zrelaxovania, prinesie aj veľa nových informácií o pôsobení jednotlivých éterických olejoch a farbách obsiahnutých v Pomanderoch a Quintesenciách na vašu dušu i myseľ. Ako ich vhodne doplniť pri terapii a prevencii proti stresu, únave, ale i na povzbudenie a posilnenie sebadôvery, odvahy i  pri riešení ďalších problémov. Privoňaním každého éterického oleja a esencie Aura-Soma zažijete účinok vône a farby a budete mať možnosť vyskúšať si ich pôsobenie prakticky. Tak dosiahnete zážitok spojenia účinku farby a vône na vašu dušu i myseľ a odnesiete si skúsenosť, ako si pomôcť sami sebe alebo svojim blízkym i v budúcnosti. Spojenie Aromaterapie a Aura-Somy vám poskytne novú voňavú a farebnú možnosť ako si príjemným spôsobom pomôcť pri každodenných životných problémoch. Odborníkom na zdravý životný štýl obohatí doterajšie vedomosti o nové poznatky, možnosti a spôsoby použitia.

Pomandery Aura–Soma Vám dodajú tak potrebnú ochranu v tomto uponáhľanom svete a Quintesencie  Aura–Soma podporia všetko Vaše úsilie, zdravie a snahy niečo vo svojom živote dokázať.

 Pre koho je seminár určený:

Seminár slúži všetkým, ktorí chcú prežiť svoj život v pohode, obohatení o schopnosť pomôcť sami sebe, masérom a poradcom zdravého životného štýlu, aroma-terapeutom, zdravotníkom, ale aj ako príprava tým, ktorí sa chcú voňavo-farebnému svetu venovať hlbšie v ďalších kurzoch Aura-Soma. Pomôžu Vám na vašej ceste za spokojnosťou, radosťou a láskou. Všetci, ktorí seminár doteraz absolvovali boli nadšení, pridajte sa aj Vy k nim!!!

 Pre tých, ktorí sa už Aura-Soma venujú, je výborným nadstavbovým seminárom o hlbšom poznaní účinku vôní a farieb na našu dušu, telo i myseľ. Naučíte sa ako môžete podporiť proces liečby pomocou aromaterapie a zvoliť vhodný eterický olej pre danú tému. Po vlastnej skúsenosti vrelo odporúčame!

 Čo je obsahom seminára:

Ide o nový pohľad na charakteristiku a využitie éterických olejov, ktoré sú obsiahnuté v esenciách Aura-Soma.

Na seminári si počas jednotlivých dní osvojíte alebo rozšírite nové možnosti pomoci sebe a ostatným. Preberiete postupne všetky farby a pôsobenia Pomanderov, Quintesencii a aj podrobne jednotlivé éterické oleje v nich obsiahnuté. Môžete si jednotlivé produkty privoňať, vyskúšať a samozrejme aj zakúpiť. Okrem toho si vyskúšate metódu výberu zo 111 farebných flakónov Aura-Soma a priradíte si k nim príslušné éterické oleje. Zostavíte si tak vlastnú receptúru na riešenie svojej súčasnej situácie a na vlastnej osobe si tak vyskúšate, ako to funguje. V prípade potreby môžete potom túto zmes kedykoľvek použiť. Zažijete jednoduché farebné meditácie i proces liečenia vo dvojici. Prakticky si vyskúšate vnášanie esencií do aury a naučíte sa ako s nimi ďalej pracovať. Na konci seminára si vašu zostavenú zmes éterických olejov budete mať možnosť namiešať do telového oleja a účinok vyskúšať priamo masážou na zvolenú časť tela. Váš telový terapeutický olejček si odnesiete domov so sebou. Použitím Pomanderov a Quintesencii počas seminára sa krásne zharmonizujete a zrelaxujete a dokonca u niekoho môže prebehnúť aj proces samoliečenia. Naučíte sa aj nové zaujímavé možnosti použitia.

 Lektor seminára:

Seminár povedie dlhoročná akreditovaná učiteľka Aura-Soma z Dánska Marianne Mikkelsen, ktorá Vám odovzdá nielen svoje skúsenosti zo sveta farieb a vôní, ale Vás aj svojim pozitívnym a srdečným prístupom uvedie do tohto sveta hravo a s láskou. Jej láskavý a citlivý prístup určite každý ocení. Marianne pracuje s farbami a hudbou, má mnohoročné skúsenosti ako certifikovaná Aura-Soma učiteľka, liečiteľka a konzultantka. V r. 1987 stretla  v Dánsku Vicky Wall, zakladateľku Aura-Soma. Bolo to pre ňu hlboké stretnutie, ktoré ovplyvnilo jej osobný i profesionálny život. Dnes Marianne vyučuje Aura-Soma v mnohých krajinách, v Dánsku, Švédsku, Fínsku, v Čechách, na Slovensku. Vedie svoju prax na vlastnej klinike v Dánsku v Kodani, koncertuje so svojim manželom Frankom Lorentzenom na farebné kryštáľové misy a vedie spolu s nim i kurzy na prepojenie liečivého účinku energie hudby, farieb a aury človeka. V Anglicku absolvovala inštitút Aromaterapie Gabriela Mojay a tak si prehĺbila svoje poznanie o účinku aromaterapie na liečenie duše kombináciou aromaterapeutického pôsobenia esenciálnych olejov na psychologicko-energetickú rovinu s múdrosťou orientálnej medicíni. Tieto poznatky prepája s poznatkami Aura-Soma.

K zúčastneniu sa seminára nie sú potrebné predchádzajúce absolvovania kurzov Aura-Soma ani iné vedomosti z týchto oblastí.

Všeobecné informácie:

 Seminár bude vedený v anglickom jazyku. Preklad z Angličtiny je zabezpečený.

Organizátor seminára: OZ Svetlo zeme, Bratislava

Cena seminára: 150,-€

Čas priebehu seminára: 10-18,00h; posledný deň do 16,00 h

Miesto konania: Karloveská 24, Bratislava

Bližšie informácie  a prihlásenie na kontakte:

Tel.: 0903 78 68 50 aj formou SMS / Ing. Viera Jakubisová /

e-mail: naturnet@naturnet.sk

ONLINE prihláška: www.naturnet.sk